POPUSTIO ZDRAVSTVENI SUSTAV

Virus ušao u još jednu bolnicu: više od 50 liječnika i sestara u izolaciji

Objavljeno, 27. ožujka 2020. Vijesti
# Foto: FACEBOOK / ILUSTRACIJA
AUTOR
Redakcijski tekst

Još jedna bolnica na udaru je koronavirusa i problema s organizacijom posla zbog više zdravstvenih djelatnika koji moraju u samoizolaciju.

Riječ je o Općoj bolnici u Zadru u kojoj je koronavirusom zaražen liječnik, inače sin jednog od doktora iz bolnice u Biogradu koji je također obolio od tog virusa.

Ravnatelj Opće bolnice Zadar Željko Čulina za portal Zadarski.hr kaže kako će svi koji su bili s njim u kontaktu morati u samoizolaciju.

U toj bolnici u samoizolaciji već su 24 liječnika, 28 medicinskih sestara i još četiri nezdravstvena djelatnika.

Ravnatelj upozorava kako će nakon epidemioloških izvida zasigurno biti još osoba koji će morati ići u samoizolaciju. To će im, upozorava, stvoriti mnogo problema u normalnom funkcioniranju bolnice.


Tagovi: BOLNICA IZOLACIJA LIJECNICI VIRUS ZADAR

NEDAVNO OBJAVLJENO