Tri osobe poginule na pruzi, među njima i dijete (2)!

Objavljeno, 07. ožujka 2025. Crna kronika
# Foto: POLICJJA / ILUSTRACIJA / Fotografija nema nikakve veze s događajem iz teksta
AUTOR
Redakcijski tekst

Mladić je jutros poginuo prelazeći prugu u Koprivnici, javlja policija.

Teška se nesreća dogodila na pruzi između Ulice Širovice koja vodi od prigradskog naselja Starigrada i Goričke ulice koja je odmah preko Podravske magistrale i pruge.

Promet vlakova na relaciji Osijek – Koprivnica je obustavljen zbog teške nesreće i očevida.

“Oko 07.27 sati na pruzi Širovice – Gorička, u smjeru Goričke ulice u Koprivnici, došlo je do naleta putničkog vlaka na jednu osobu.

Osoba je koja je od zadobivenih ozljeda na mjestu događaja preminula. Željeznički promet je zatvoren, očevid u tijeku”, upravo su priopćili iz koprivničke policije.

Kako neslužbeno doznajemo, poginula je mlada osoba. Navodno je imala slušalice na ušima i nije čula zvučnu sirenu lokomotive.

Noćas su pak u strašnoj nesreći blizu Nove Gradiške poginuli žena (32) i dijete (2), javlja policija. Oni su oko pola sata iza ponoći u Zapolju bili na pruzi kad je došlo do naleta vlaka. Na mjestu su smrtno stradali.


Tagovi: DIJETE KOPRIVNICA MAJKA NOVA GRADIšKA POGINULI POGINUO PRUGA

NEDAVNO OBJAVLJENO