Tri su osobe drsko okradene na ulici u utorak na širem području Varaždina, a policija je priopćila kako intenzivno traga za počiniteljima.
Prvo je oko 9.30 sati u Cestici nepoznati počinitelj drsko okrao 58-godišnjakinju. Nesretna žena vozila se na biciklu, a nepoznati mladić, također na biciklu, prišao joj je s leđa i rukom iz košarice otuđio torbicu s novčanikom, novcem, dokumentima i mobitelom.
Visina materijalne štete procjenjuje se na nekoliko tisuća kuna.
U Donjem Vratnu oko 18 sati dvojica nepoznatih počinitelja drsko su okrala 79-godišnjakinju. Ušli su u njezino dvorište, a nakon što je izašla iz kuće te za njima na ulicu, jedan joj je prišao i s vrata rukom strgnuo zlatni lančić. Visina materijalne štete utvrdit će se naknadno.
Kruna lopovskog dana u Varaždinskoj županiji dogodila se u utorak oko 23.40 sati na Kapucinskom trgu u Varaždinu
Mladić je prišao umirovljeniku (67) i zatražio ga deset kuna. Nakon što mu je dao i spremio novčanik u džep hlača, “mladić je gurnuo ruku u džep oštećenog i otuđio novčanik s iznosom od nekoliko tisuća kuna i osobnim dokumentima”.
Za svim počiniteljima u tijeku je intenzivna policijska potraga.
NEDAVNO OBJAVLJENO