NESRETNI PČELAR

Policija traga za lopovom koji je ukrao 52 košnice sa pčelama i medom

Objavljeno, 09. srpnja 2021. Crna kronika
# Foto: FACEBOOK / ILUSTRACIJA / Fotografija nema veze s tekstom
AUTOR
Redakcijski tekst

Nepoznat netko sirotom je pčelaru ovih dana ukrao čak 52 košnice s pčelama i medom. Nesretni vlasnik štetu procjenuje na najmanje 26.000 kuna.

Policija intenzivno traga za počiniteljem nevjerojatne krađe koja se dogodila u mjestu Mala Dapčevica između Daruvara i Virovitice. Pčelar je u srijedu došao obići svoje pčelice i šokirao se kad je shvatio da njegova ‘blaga’ više nema.

Prije toga, pčele je obišao 28. lipnja, pa policija pretpostavlja kako se drska krađa dogodila između ta dva datuma. Istodobno poziva da se jave oni koji su vidjeli išta sumnjivo.

“Nepoznati je počinitelj od 28. lipnja do 7. srpnja u Maloj Dapčevici, pored stare škole, iz ograđenog nezaključanog prostora ukrao 52 nastavka za košnice s okvirima, pčelama i medom.

Sve je vlasništvo 64-godišnjaka koji nastalu štetu procjenjuje na 26 tisuća kuna”, otkrili su u petak iz bjelovarske Policijske uprave.


Tagovi: KOšNICE KRAđA MED PčELAR PčELE POLICIJA

NEDAVNO OBJAVLJENO