Mladi nogometaš izgubio je život u strašnoj prometnoj nesreći u srijedu oko 20.20 sati u mjestu Banovo kod Vrbovca.
Kako je u četvrtak priopćila policija, on je upravljao audijem zagrebačkih registarskih oznaka. U jednom je času izletio s kolnika, podvozjem naletio na betonski most, a potom i na betonsko-žičanu ogradu.
“Nakon toga, u nastavku nekontrolirane vožnje naletio je na betonski stup Elektre te ponovo na betonsko-žičanu ogradu.
U prometnoj nesreći smrtno je stradao 28-godišnji vozač, dok je 29-godišnji putnik lakše ozlijeđen, a liječnička pomoć mu je pružena u KBC Zagreb”, otkrili su u policiji.
Nije poznato zbog ćega je nesretni nogometaš izgubio kontrolu nad vozilo i odjednom izletio s lokalne ceste. Banovo je, inače, na cesti koja spaja Vrbovec i Križevce.
Kasnije je otkriveno kako je život izgubio Ivan Colarić Cole (28), igrač kluba NK Ban Jelačić Banovo. Od njega se dirljivim statusom oprostio njegov klub objavom na Facebooku.
NEDAVNO OBJAVLJENO