Foto: ARHIV / Maja Bešević Vlajo
Menadžerica Podravske banke preuzela je funkciju predsjednice uprave društva koje upravlja svim investicijskim fondovima Zagrebačke banke.
Izvršna direktorica za investicijsko bankarstvo i razvoj Pobe Maja Bešević Vlajo postala je ovih dana predsjednica uprave ZB Investa, umjesto Hrvoja Krstulovića koji je smijenjen. Veliko je to priznanje za menadžericu koprivničke banke.
Maja Bešević Vlajo svojedobno je bila i članica nadzornog odbora Središnjeg klirinškog i depozitarnog društva RH. Od 2019. godine obnašala je funkciju izvršne direktorice za investicijsko bankarstvo i razvoj u Podravskoj banci.
Godine 2021. pak postaje i predsjednica Upravnog vijeća CFA udruge u Hrvatskoj koja okuplja investicijske stručnjake i financijske analitičare koji su završili prilično zahtjevan program i dobili certifikat CFA.
Maja Bešević Vlajo trenutačno je na završnoj godini doktorskog studija na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani.
NEDAVNO OBJAVLJENO