Šef Turističke zajednice Renato Labazan danas razriješen dužnosti

Objavljeno, 14. studenoga 2025. Vijesti
# Foto: DANICA.HR / Renato Labazan
AUTOR
Redakcijski tekst

Dugogodišnji direktor Turističke zajednice Koprivnice Renato Labazan razriješen je u petak dužnosti na osobni zahtjev.

“Turističko vijeće Turističke zajednice grada, temeljem osobnog zahtjeva direktora Renata Labazana za razrješenje, donijelo je odluku o razrješenju dosadašnjeg direktora, koja stupa na snagu danas, 14. studenoga.

Također je donesena odluka o raspisivanju natječaja za izbor novog direktora Turističke zajednice Koprivnice, a natječaj će biti objavljen 17. studenoga.

Gospodinu Renatu Labazanu zahvaljujemo na 22 godine suradnje, na ostvarenom radu i projektima koji su doprinijeli razvoju našega turizma, a posebnu zahvalu upućujemo za organizaciju Renesansnog festivala.

Taj je festival postao jedna od najvažnijih turističkih manifestacija u Hrvatskoj. Želimo mu puno sreće i uspjeha u privatnom i poslovnom životu”, ističu u Turističkoj zajednici.


Tagovi: RENATO LABAZAN

NEDAVNO OBJAVLJENO